Про Master Class & Master Kids

Наші переваги

Чому варто надати вибір саме нашому мовному центру

7

років

Навчаємо людей іноземним мовам уже

3000+

чоловік

Навчили іноземним мовам

6000+

годин

Провели виїзних занять

1000+

чоловік

З нашою допомогою поїхали закордон на навчання або на роботу

Швидко

Усього за декілька місяців навчання у мовному центрі Master Class & Master Kids Ви зможете вийти на новий рівень спілкування вибраною Вами іноземною мовою. Із нашим мовним центром Ви отримаєте нові знання, ставши частиною цікавого та веселого процесу навчання. За короткий термін Ви самі будете здивовані значним прогресом у володінні мовою!

Зручно

Сучасні навчальні аудиторії та офіс мовного центру Master Class & Master Kids розташовані у центрі міста. Навіть дуже зайняті люди зможуть тут навчатись, адже наш мовний центр надає Вам унікальну можливість обрати зручний для вас розклад занять. Навчання проходить у стандартних та міні-групах за загальним столом, що сприяє Вашому комфортному та невимушеному спілкуванню з викладачем та іншими студентами.

Ефективно

У мовному центрі Master Class & Master Kids використовується прогресивний британський метод вивчення англійської мови – метод Каллана, за допомогою якого Ви зможете вивчити англійску мову в декілька разів швидше, окрім того ми використовуємо виключно комунікативні методи навчання, засновані на перевірених часом розробках британських, німецьких і польських філологів та методистів. Саме завдяки такій методиці Вам не доведеться механічно завчати граматичні конструкції, Ви опануєте мову, занурюючись у спілкування, обговорення цікавих та актуальних тем. Ви розмовлятимете новою мовою уже на першому занятті!

Про навчання в Master Class & Master Kids

Мовний центр Master Class & Master Kids проводить заняття для слухачів різного віку та початкового рівня володіння іноземною мовою. Це означає, що неважливо, чи вивчали Ви раніше цю мову чи ні, Ви можете почати навчання «з нуля» або ж вдосконалювати вже наявні знання та навички. Мовний центр Master Class & Master Kids гарантує швидке, зручне та ефективне вивчення іноземних мов, яке не потребує значних матеріальних затрат. Мовний центр Master Class & Master Kids навчає англійській, польській, німецькій, італійській, чеській та іншим іноземним мовам.

Методика

Ми використовуємо найефективнішу методику навчання іноземній мові – комунікативний метод. Він був розроблений іноземними філологами та педагогами і вже довів свою результативність. Ця методика використовується у країнах Європи та США. Згідно з нею навчання іноземній мові націлене на розвиток перш за все комунікативних навичок. Це означає, що навіть на початкових етапах студенти мовного цетру Master Class & Master Kids не лише читають і пишуть іноземною мовою, але і , що найголовніше, спілкуються нею усно. Уже на перших заняттях студент може розмовляти новою мовою і з кожним заняттям розширює коло своїх вмінь.

Види занять

Ми можемо запропонувати Вам групові та індивідуальні заняття. Групові – це заняття, де є декілька студентів від 3 до 7 та викладач, а індивідуальні – один студент працює із викладачем. На групових заняттях працювати веселіше, адже Ви можете спілкуватись із різними цікавими одногрупниками. У той же час на індивідуальних заняттях викладач приділяє всю увагу лише Вам.

Вхідний рівень

Перед початком навчання, у тому випадку, якщо ви вже колись вивчали іноземну мову, Ви зможете безкоштовно пройти вхідне тестування. Завдяки цьому тесту наші освітні спеціалісти зможуть визначити Ваш рівень володіння мовою і вирішити, з якого етапу Вам варто почати навчання. Якщо ж Ви ніколи раніше цю мову не вивчали, Ви автоматично починаєте навчання з першого етапу – початкового.

Етапи

Існує шість основних етапів володіння іноземною мовою. Це – початковий, елементарний, передсередній, середній, вищий середній та поглиблений. Мовний центр Master Class & Master Kids навчає студентів за будь-яким із шести етапів. Ви можете пройти всі шість етапів на базі нашого мовного центру , або ж зупинити навчання на будь-якому з них, якщо відчуєте, що Вам достатньо Ваших знань та вмінь.

Викладачі

Курси іноземних мов у Master Class & Master Kids включають навчання висококваліфікованими викладачами, котрі мали мовну практику за кордоном та педагогічний досвід. Наші викладачі – доброзичливі, дружні та терплячі. Якщо Вам щось буде незрозуміло у процесі навчання, викладач з радістю пояснить Вам це знову, відповість на будь-які Ваші питання. Мовний центр Master Class & Master Kids дбає про покращення майстерності викладачів шляхом проведення мастеркласів та методичних семінарів, які базуються на найновіших світових освітніх розробках. Ми стимулюємо педагогів і до самовдосконалення. Наші працівники люблять свою роботу і отримують від неї задоволення, що позитивно впливає на відносини із студентами та навчальний процес.

Місце проведення занять

Групові та індивідуальні заняття можуть проводитись або в наших комфортних, обладнаних аудиторіях, або ж заняття можуть проводитись за місцем вимоги.

Література

Навчання іноземним мовам у мовному центрі Master Class & Master Kids проходить за оригінальними посібниками викладання за методом Каллана а також за підручниками відомих іноземними видавництв, таких як Кембрідж, Оксфорд та Лонгман . Уся навчальна література, яку використовує наш мовний центр – розроблена відомими та досвідченими мовознавцями та педагогами. Ми не користуємось застарілими та нудними підручниками, які містять велику кількість правил, котрі потрібно завчати. Усі наші посібники нові, цікаві, пропонують актуальні у наш час теми, ставлять перед студентами завдання, які спрямовані на швидке засвоєння важливих мовних явищ. Таким чином, навчальна література мовного центру Master Class & Master Kids зробить Ваше навчання не лише ефективним, але і веселим.

Тривалість курсів

Повний курс навчання у мовному центрі Master Class & Master Kids включає у себе вивчення мови за шістьма рівнями, тобто у шість етапів. Ви маєте можливість пройти всі етапи навчання, від найпростішого до поглибленого, а можете пройти один, два чи скільки забажаєте. Рекомендований мінімальний курс навчання(початковий рівень) – 3 місяці, з відвідуванням занять двічі на тиждень, тривалістю по півтори години.

Робота на заняттях

Навчання іноземним мовам у Master Class & Master Kids передбачає лише цікаві та актуальні теми, від найпростіших до більш складних, таких як одяг, їжа, магазини, робота, політика тощо. Викладач пояснюватиме Вам лексичний та граматичний матеріал, необхідний для обговорення теми заняття, ви читатимете та слухатимете іноземною мовою і що найголовніше, розмовлятимете нею. З кожним наступним заняттям Ви поглиблюватимете свої знання та розвиватимете свої здібності.

Тільки у нас!!! Коли Ви дійдете до певного розмовного рівня, ми практикуємо заняття в місті ( в кафе, в магазині, погулянка по місту та ін.) повністю на іноземній мові. Це дасть Вам змогу відволіктись від навчальних аудиторій і спробувати розмовляти іноземною мовою в повсякденному житті.

Ми знаходимось

м. Рівне, вул. Поштова 11
бізнес-центр Норд, 4 п. , оф. 401

Наші контакти

(097) 267-97-87
master.class@ukr.net

Ми в соц. мережах

Instagram
Facebook
shape