Корпоративне навчання

Будь-яка компанія бажає розвивати та зміцнювати позиції не тільки в межах країни, але й за кордоном, залучати іноземних клієнтів, партнерів та інвесторів. Але це неможливо без висококваліфікованого персоналу. Ми пропонуємо підвищити професійний рівень Ваших працівників за допомогою вивчення іноземної мови у нашому мовному центрі.

Навчальний процес:

  • Місце проведення занять – в офісі Вашої компанії або на базі нашого центру.
  • Формування груп – індивідуальні та групові заняття. Групи формуються у залежності від рівня підготовки студентів та узгодження графіку занять.
  • Розклад занять узгоджується індивідуально. Стандартний розклад– 2 заняття на тиждень, інтенсивний розклад – від 3 занять на тиждень. Тривалість одного заняття – 90 хвилин (дві академічні години).

Вивчення англійської мови здійснюється за методом Каллана – на даний момент – найпрогресивніший метод в Європі та Україні, який широко застосовується у всьому світі та спрямований на швидке поліпшення навичок спілкування. Полягає він у техніці багаторазового повторення та гарантує успіх у вивченні іноземної мови, отже Ваші працівники матимуть можливість опанувати або вдосконалити англійську в декілька разів швидше, ніж за звичайними методиками.

Ось деякі особливості методу Каллана, які відрізняють його від стандартних методів навчання:

  • заняття проводиться у формі питання-відповідь, викладач ставить питання і студент відповідає на них. Через питання і відповіді на питання, певне слово або слово сполучення, мовний шаблон або граматична конструкція тренуються через багаторазове повторення;
  • все заняття є швидкою взаємодією між викладачем і студентом. Завдяки темпу мовлення, близького до темпу носіїв мови, студенти поступово починають думати англійською мовою;
  • відповіді студентів є довгими реченнями, які мають ту ж саму граматичну конструкцію, що й питання викладача, що допомагає студентам запам’ятовувати нові слова і певний граматичний матеріал.

Процес корпоративного навчання у Мовному центрі Master Class & Master Kids безумовно буде цікавим. Корпоративне навчання в нашому центрі – Ваша інвестиція у майбутнє Вашої компанії в цілому та кожного співробітника зокрема.

Ми знаходимось

м. Рівне, вул. Поштова 11
бізнес-центр Норд, 4 п. , оф. 401

Наші контакти

(097) 267-97-87
master.class@ukr.net

Ми в соц. мережах

Instagram
Facebook
shape