Головна

Іноземна мова — чудовий спосіб поглянути на світ по-новому.

Мовний центр Master Class надає гарантовані знання іноземних мов. Разом із нами Ви швидко, зручно та ефективно опануєте англійську, німецьку, французьку, польську та будь-яку іншу мову.

Зокрема, Master Class пропонує вивчення англійської мови за методом Каллана (найпрогресивніший метод у Європі та Україні) за допомогою якого, Ви вивчите англійську мову в декілька разів швидше.

Окрім цього, ми пропонуємо:

  • cпеціалізовані курси іноземних мов — англійська, німецька, польська тощо
  • вузькоспеціалізовані курси англійської мови — Legal, Business, IT-English, Medicine та ін.
  • усі види перекладів (нотаріальне завірення)
  • підготовка до TOEFL, IELTS, ЗНО
  • підготовка до роботи на американських круїзних лайнерах
  • підготовка студентів до виїзду в США за програмою Work&Travel
  • корпоративне навчання

 


Із Master Class Ви отримаєте нові знання за короткий термін навчання — вже за три місяці зможете вийти на новий рівень спілкування іноземною мовою. У мовному центрі Master Class використовують комунікативний метод навчання, заснований на перевірених часом розробках британських, німецьких, польських і французьких філологів та методистів.

Завдяки такій методиці Вам не доведеться зазубрювати складні граматичні конструкції, Ви зможете легко і невимушено, обговорюючи цікаві та актуальні теми, розмовляти іноземною мовою вже на першому занятті. З кожним наступним заняттям Вам буде простіше говорити новою мовою, Ви зможете розповідати про будь-що і розуміти все, що скаже співрозмовник.

Заняття проходять у групах (3–8 осіб) за загальним столом, що сприяє комфортному спілкуванню з викладачем та іншими студентами. Є можливість проведення індивідуальних занять. Заняття проходять 2 рази на тиждень та тривають 90 хвилин (дві академічні години).

Навчальні аудиторії та офіс Master Class розташовані у центрі Рівного. Тому навіть дуже зайняті люди можуть займатися у нашому центрі, обравши зручний для себе розклад занять.

Також є можливість проведення корпоративного навчання — навчальних курсів за місцем вимоги.

 

Master Class — швидко, зручно, ефективно!